•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

ماشین هایما X7  معرفی شد

 

HaymaS7-1

◾ایران خودرو روز گذشته، هایما 7X را در نمایشگاه خودروی تهران معرفی کرد. یک MPV چینی مدرن و با طراحی ظاهری نسبتا عجیب که به موتوری قدرتمند با 192 اسب بخار توان مجهز شده است و یکی از کاملترین لیست آپشن‌های رفاهی را در میان خودروهای مونتاژی موجود در بازار ارائه می‌دهد.

◽سگمنت خودروهای MPV بسیار خاص و دارای مخاطبانی هدفمند است که بسیاری از خودروسازان دنیا مثل مرسدس بنز، تویوتا و یا هیوندای علاقه خاصی به آن دارند. در ایران البته این سگمنت بسیار ضعیف است و از تنوع بسیار کمی برخوردار است. در راستای تقویت این بخش از بازار خودرو، ایران خودرو هایما 7X را در نمایشگاه خودروی تهران معرفی کرد. اولین محموله از خودروهای هایما 7X در اواسط زمستان 1400 برای انجام تست‌های فنی و بازاریابی به کشورمان رسید.

◽خودروی هایما 7X از سال 2020 وارد بازارهای جهانی شده و مشخصاً طراحی آن بسیار مدرن است. طراحی هایما 7X را شرکت پینین فارینا ایتالیا انجام داده و گفته شده که از قایق های تفریحی شخصی در طراحی این خودرو الهام گرفته شده است. البته اگر به عقب برگردیم، باید بگوییم که هایما 7X نسخه تولیدی خودروی مفهومی هایما VF00 است که در سال 2018 در نمایشگاه خودروی پکن رونمایی شد.

در جلوی خودرو با جلوپنجره بسیار بزرگی سر و کار داریم که روند طراحی خودروهای روز جهان است. همچنین در عقب خودرو، کل درب و همچنین کناره های آن را به صورت مشکی رنگ می بینیم که این مورد هم به نظر طراحی جذابی نیست.

HaymaS7-2

بر اساس اطلاعات رسمی شرکت سازنده، 7X دارای تهویه مطبوع اتوماتیک با خروجی برای ردیف عقب، کروز کنترل با قابلیت کاهش و افزایش سرعت در ترافیک، ورود و استارت بدون کلید، صندوق برقی، حسگر جلو و عقب، دوربین ۳۶۰ درجه، نمایش فشار باد تایرها، فناوری کنترل کشش و پایداری، ترمز کمکی، حفظ خودرو در سربالایی و سرازیری، چراغ‌های LED، نورپردازی داخلی، شش کیسه هوا، سانروف، رینگ ۱۹ اینچ و لاستیک‌های ۲۲۵ میلی‌متری است.
صندلی‌های این خودرو در مدل‌های 7 و 5 نفره تولید و ارائه شده به صورتی که صندلی‌های ردیف دوم کاپیتانی شکل است و فقط دو سرنشین می‌توانند از آن استفاده کنند و در ردیف عقب سه ردیف صندلی به هم چسبیده وجود دارد.

 

منبع خبر : https://www.instagram.com/p/Cdr-uOlNdHY/

پرداخت آنلاین

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب