•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

همکاری خودرو سازی چانگان با هواوی خودوری هوشمند می سازند

همکاری خودرو سازی چانگان با هواوی خودوری هوشمند می سازند

کمپانی چینی «CATL» که در زمینه توسعه و تولید باتری‌های یون لیتیوم پیشرو است، از همکاری با هواوی و شرکت خودروسازی «چانگان» برای تاسیس یک برند خودروهای هوشمند خبر داد.

▫️این برند جدید به دنبال خلق پلتفرم خودروهای الکتریکی هوشمند و خودران پریمیوم و همچنین عرضه خودروهای هوشمند به عنوان بخشی از اکولوژی «زندگی هوشمند» و «انرژی هوشمند» است.

▫️این همکاری نزدیک به دو ماه پیش شکل گرفته و طبق توافقنامه، در آینده محصولات جدید خود را ارائه خواهند کرد. یکی از اهداف این همکاری، توسعه صنعت خودروهای الکتریکی چین است , این شرکت‌ها در این حوزه فعالیت خواهند کرد.

▫️علاوه بر اعلام خبر این همکاری، این شرکت‌ها از فناوری جدیدی به نام «معماری Ark» نیز رونمایی کرده‌اند. در طی ۵ سال آینده شاهد عرضه ۱۰۵ مدل با این برند جدید خواهیم بود که شامل ۲۳ محصول الکتریکی جدید می‌شود.

▫️معماری Ark از سوی بخش تحقیق و توسعه شرکت خودروسازی چانگان توسعه پیدا کرده و اهمیت بالایی برای بهبود عملکرد پایه وسایل نقلیه هوشمند مجهز به هوش مصنوعی و کلان داده دارد. این فناوری تمام مدل‌های «A0-C» را پوشش می‌دهد و همچنین با ۸ حالت موتور نیز سازگار است.

▫️این فناوری با ترکیب ولتاژ پایین ۴۸ ولتی (LV-HEV)، ترکیب ولتاژ بالا (HV-HEV)، ترکیب پلاگین (PHEV)، سه توان الکتریکی، ۸ مدل انتقال تطبیقی و ۱۶ حالت ترکیب توان سازگار است.

▫️در حال حاضر اطلاعاتی درباره اولین خودروهای هوشمند این برند منتشر نشده است. هواوی در ماه‌های گذشته در زمینه خودروسازی مشغول به فعالیت بوده و همچنین نمایشگر هوشمند مجهز به سیستم عامل هارمونی نیز برای آن‌ها توسعه داده است.

▫️بسیاری از شرکت‌ها در سطح جهان در حال سرمایه‌گذاری روی خودروهای الکتریکی هستند که آینده صنعت خودرو را تشکیل می‌دهند. باید منتظر ماند و دید برند جدید حاصل همکاری هواوی با چانگان و CATL می‌تواند تاثیری روی بازار جهانی خودرو داشته باشد یا خیر

پل های ارتباطی با ما

 راههای متفاوت برای تماس با ما :

شماره تماس : 0081 946 0936 - 07132344147 - 09171159489
ارسال تیکت از طریق منوی پشتیبانی 

هدف ما جلب رضایت شماست.

نماد اعتماد الکترونیکی