•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

تعمیر تلویزیون پاناسونیک شیراز

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در شیراز | نمایندگی مرکزی پاناسونیک

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در شیراز |تلویزیون یکی از کاربردی ترین و پر استفاده ترین دستگاه در منزل می باشد. و قطعات بسیاری در نحوه عملکرد آن تاثیر گذار هستند. از این جهت مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در شیراز متشکل از گروهی از افراد متخصص و آموزش دیده در زمینه تعمیرات تلویزیون پاناسونیک و تعمیرات ال سی دی پاناسونیک|تعمیرات ال ای دی و استفاده از تجهیزات پیشرفته عهده دار این مسئولیت هستند.

Shomare-Tamas-Tv-Shiraz

مرکز تعمیر تلویزیون پاناسونیک در شیراز 

مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در شیراز | با بهره گیری از مهندسان جوان و دوره دیده و استفاده از تجهیزات پیشرفته و همچنین تجربه تعمیر بسیار زیاد تلویزیون پاناسونیک و تشخیص صحیح نوع ایراد تلویزیون در کوتاه ترین زمان باعث شده این مرکز تعمیرات تلویزیون در شیراز دستگاه یا تلویزیون های معیوب و خراب را دوباره زنده کرده و استفاده مجدد تلویزیون شما را ارزانی دارد. اگر تلویزیون شما مدل پاناسونیک می باشد و ه هر دلیلی معیوب و از کار افتاده می توانید با ما تماس بگیرید . 

Tamir-TV-Shirazs-22

Darkhast-Tamir-TVوات ساپ تعمیر تلویزیون شیراز

شماره وات ساپ : 09369460081  - 09171159489 - 07132344147  

 

چرا ما بهترین مرکز تعمیرات تلویزیون در شیراز هستیم ؟؟

1- صداقت در تعمیرات در اولویت ما می باشد.

2- پپشتیبانی 24 ساعته

3- استفاده از قطعات اصلی و اورجینال حهت تعویض و یا تعمیر

4- افراد با سابقه و با تجربه

5- سرعت در تعمیرات تلویزیون حضوری در منزل یا در محل کارگاه شرکت

6- گارانتی 12 ماه تا 18 ماه بدون قید و شرط در شیراز

7- رعایت پروتکل های بهداشتی

8- در تعمیر تمامی تلویزیون ها در پایان همگی با مواد شوینده مخصوص پنل و قطعات داخلی سرویس رایگان انجام میشود .

9- ضمانت بازگشت وجه دریافتی در صورت عدم رضایت از خدمات تعمیرات

10- صداقت در تعمیرات اولویت ماست

 

 تعمیر ال سی دی پاناسونیک در شیراز 

تعمیر تلویزیون ال سی دی پاناسونیک شیراز  و تعمیر تلویزیون ال ای دی پاناسونیک شیراز , چندین تفاوت اساسی در تلویزیون های LCD ,LED وجود دارد .توجه داشته باشید که LED همان تکنولوژی LCD  هست اما با نحوه نور زمینه متفاوت . تلویزیون ال سی دی از چندین قسمت تشکیل شده که مهمترین قسمت آن کریستال مایع هست موقعی که جریان الکتریکی از این مایع داخل پنل عبور میکنند کریستال ها را فرم میدهد بسته به این جریان هایی که از کریستال ها عبور میکند اجازه عبور نور را میدهند یا نمیدهند و حالا این نور چی هست ؟  دقیقا تفاوت بین تلویزیون ال سی دی و تلویزیون ال ای دی همین نور پس زمینه می باشد توی تلویزیون های LCD  از لامپ های فلورسنت استفاده میشه که شبیه به همان لامپ های مهتابی خودمان هست اما در ابعاد کوچکتر .اما در تلویزیون های ال ای دی LED به جای لامپ های فلورسنت مهتابی از لامپ های کوچک LED استفاده میشود .

 

معرفی بهترین برندهای تلویزیون

رزولوشن انواع تلویزیون

راهنمای خرید تلویزیون

روش آپدیت تلویزیون های ال جی

خرید کنترل تلویزیون انواع مدل کنترل تلویزیون  

خرید پایه دیواری تلویزیون

تعمیرات تلویزیون در منزل شیراز

خرابی های انواع برد تیکان تلویزیون سونی

 روش تشخیص تلویزیون های اصلی از غیر اصلی ال جی

 روش آپدیت تلویزیون توشیبا

طول عمر تلویزیون ها به طور میانگین چقدر می باشد ؟

تعمیرات تلویزیون در منزل شیراز

معرفی بهترین برندهای تلویزیون 

 

تعمیر ال سی دی شیراز

 تفاوت ال سی دی و ال ای دی ش

 

 تعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیک 

تعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیک شیراز ,با توجه به اینکه یکی از شایعترین ایرادهای تلویزیون پاناسونیک خرابی برد بکلایت میباشد . در واقع اگر دستگاه شما تصویر نداشت و فقط صدا داشته باشد و بتوانید کانال ها را تعویض کنید و ... به احتمال زیاد برد بک لایت شما آسیب دیده که بستگی به نوع آسیب دیدگی و خرابی قابل تعمیر و تعویض می باشد . هر تلویزیون پاناسونیک در مدل های مختلف قیمت تعمیر و تعویض برد بکلایت متفاوت می باشد . بیشتر کاربران سوالاتی در مورد قیمت دارند که تا زمانی دستگاه باز نشود قیمت دقیق نمیشود اعلام کرد . 

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ شیراز

تعمیر آب خوردگی تلویزیون پاناسونیک 

تعمیر تلویزیون آب خوردگی مدل پاناسونیک ,در زمانی که تلویزیون پاناسونیک شما هر نوع مایع به داخل آن نفوذ کرده می بایست بلافاصله دستگاه را خاموش کرده و به یکی از مراکز تعمیر تلویزیون ال جی مراجعه کنند. با این حال در اغلب 80 درصد دستگاهها آب خورده تعمیر میشوند .

شماره وات ساپ : 09369460081  - 09171159489 - 07132344147  

تعمیر تلویزیون آب خورده

 

تعمیر برد تیکان تلویزیون پاناسونیک 

 تعمیر برد تیکان تلویزیون پاناسونیک  اغلب به دلیل آب خوردگی تلویزیون به وجود می آید. برد تیکان در واقع جهت نمایش تصویر در تلویزیون نیاز به برد تیکان و همکاری آن با برد مین برد می باشد که نحوه ارتباط این 2 برد از طریق کابل فلت می باشد. اگر در زمان آب خوردگی تلویزیون دستگاه هیچگونه تصویری نداشته باشد و فقط نور بک لایت داشته باشد به احتمال زیاد برد تیکان سوخته که امکان تعمیر ویا تعویض برد می باشد .

 تعمیر برد تیکان تلویزیون سامسونگ

تعمیر روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک 

 تعمیر روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک در شیراز چندین دلیل میتواند داشته باشد که تلویزیون پاناسونیک روشن نشود یکی از شایع ترین موارد و ساده ترین حالت که در نظر بگیریم مشکل از پاور تلویزیون میتواند باشد .که به دلیل اینکه برق مناسب با ولتاژ دقیق به بخش های مختلف را این برد پاور به عهده دارد در مرحله اول خرابی تلویزیون بر اثر روشن نشدن میتواند برد پاور باشد. 

برد پاور متشکل شده از چندین خازن - مقاومت - ترانزیستور و آی سی که هر کدام از آنها وظیفه ای را بر عهده دارند هر گونه خرابی و اختلال در در قطعات منجر به عدم برق رسانی مناسب به بخش های مختلف تلویزیون میشود و خرابی های متفاوتی از جمله روشن نشدن تلویزیون را دارد . که تعمیرکاران آموزش دیده ما در مرحله اول سعی در تعمیر برد پاور و اگر خرابی زیاد باشد و ارزش تعمیر نداشته باشد نهایت به تعویض منجر میشود . 

 تعمیر پاور تلویزیون

تعمیرات خاموش و روشن شدن تلویزیون پاناسونیک 

 تعمیر خاموش و روشن شدن تلویزیون پاناسونیک ,در یکسری از مدل های تلویزیون پاناسونیک به دلیل های مختلف ار جمله نوسانات برق باعث میشود تلویزیون بعد از نمایش لوگو  پاناسونیک بلافاصله خاموش و دوباره روشن شود و این داستان پشت سر هم ادامه دارد . در بعضی موارد بعد از چند ثانیه کار کردن خاموش و روشن میشود این ایراد از سمت برد مین تلویزیون می باشد که در این صورت باید دستگاه را به یکی از مراکز تعمیر تلویزیون ارسال کنید . در بیشتر موارد برد قابل تعمیر می باشد . 

برد مین تلویزیون قلب دستگاه می باشد .

 تعمیر برد مین تلویزیون سامسونگ

تعمیرات پنل تلویزیون پاناسونیک 

 تعمیر پنل تلویزیون پاناسونیک که بر اثر شکستگی و حتی پیکسل سوختگی دچار خرابی در نمایش تصویر میشود به دلیل گران بودن پنل تلویزیون و صفحه نمایش تلویزیون مقرون به صرفه در تعویض پنل نمی باشد . به این دلیل که 70 درصد هزینه حرید یک دستگاه تلویزیون خرید پنل می باشد. 

 پنل شکسته تلویزیون

 

 

آیا تلویزیون پاناسونیک شما وضوح تصویر روز اول را ندارد؟ 

 در بیشتر موارد از جمله موارد شایع که اغلب مشتریان با مرکز ما تماس گرفتن شکایت از وضوح تلویزیون و خرابی ترکیب رنگ تلویزیون بلست می باشد و کیفیت رنگ و تصویر روز اول را ندارد . اغلب این نوع خرابی از برد پنل بک لایت تلویزیون پاناسونسک میتواند باشد که بعد از چند سال استفاده از تلویزیون پاناسونیک این قطعه طول عمرش به پایان و منجر به خرابی ترکیب رنگ و تصویر حاله های تاریک | رنگ واقعی را ندارد دستگاه جهت رفع این مشکل میتوانید با مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در شیراز تماس حاصل فرمایید . و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در کمترین زمان و قیمت مناسب انجام می پذیرد.

 

 

Service-Tv-Bسرویس تلویزیون

با سرویس دوره ای طول عمر تلویزیون خود را بیشتر کنید

مرکز تخصصی تعمیر و سرویس تعمیرات تلویزیون  از استاندارهایی برخوردار می باشد یک وجه تمایز این مرکز نسبت به سایر مراکز تعمیر تلویزیون سرویس کامل دستگاه است . تلویزیون باید چند سال یکبار سرویس کامل انجام شود تا طول عمر قطعات بیشتر شود و از ضررهای احتمالی بر اثر گرد و خاک و خرابی های برد پیشگیری شود . مرکز تعمیرات تلویزیون در شیراز بعد از تعمیر تمامی قطعات و بردهای دستگاه به همراه پنل یا صفحه تلویزیون را با مواد مخصوص با رضایت مشتری سرویس انجام می پذیرد . 

 

تلویزیون پاناسونیک روی چراغ چشمک زن می باشد

یکی از شایع ترین خرابی های تلویزیون پاناسونیک در مدل های مختلف که توسط مشتریان ما اعلام شده روی چراغ چشمک زن می باشد . به این صورت که زمانی که تلویزیون روشن میشود دستگاه تصویر ندارد و چراغ استندبای پایین روشن و خاموش میشود . این ایراد بیشتر در برد های تعذیه و برد مین دستگاه می باشد . البته باید دستگاه توسط تعمیرکار مجاز تلویزیون پاناسونیک بررسی شود . البته در ابتدا تمامی ورودی های دستگاه را جدا کنید و دوباره تلویزیون را روشن کنید اگر روی چراغ چشمک زن ممتد باشد بایستی به مراکز مجاز جهت تعمیر و یا تعویض قطعه معیوب اقدام نمایید .

 

صدا و کانال ها به یکباره در تلویزیون پاناسونیک کم و زیاد بالا و پایین میشود

 

این ایراد در تلویزیون پاناسونیک شایع می باشد در مدل های مختلف به این صورت که تلویزیون زمانی که روشن میکنید خود به خود صدا و قسمت انتخابی ورودی های HDMI , AVI حرکت میکند و صدا به صورت اتوماتیک بالا میرود و هیچ کاری نمیشه کرد با تلویزیون . در این صورت تلویزیون پاناسونیک شما احتمال زیاد مشکل برد مین و یا امکان خرابی سنسور چشمی جلو دستگاه می باشد . دلیل این اتفال تمیز کردن با دستمال نم و یا ریختن مایع روی تلویزیون پاناسونیک پیش می آید .

در ابتدا تمامی ورودی ها را جدا کنید . کنترل را تعویض کنید و اگر مشکل پا برجا باشد می بایست با کارشناسان ما در تماس باشید جهت رفع خرابی سنسور چشمی و یا خرابی برد مین .

 

اتصال به اینترنت از طریق Wifi در تلویزیون های پاناسونیک 

 

در بیشتر موارد مشتریان ما با تماس به مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در شیراز جهت اتصال تلویزیون پاناسونیک به اینترنت مشکل دارند که به صورت مختصر در این بخش توضیحاتی مطرح میکنیم

 

**نکته تا جای ممکن تلویزیون خود را در مدل های مختلف تلویزیون پاناسونیک به اینترنت متصل نکنید . به دلیل خرابی های بسیاری که به مرکز ما تماس گرفته شده بعد از اتصال به اینترنت دستگاه روی لوگو پاناسونیک ثابت شده و دستگاه بوت نمیشود و یا سیستم اندروید دستگاه بالا نمی آید و ایرادات دیگر **

 

1- روش اتصال به اینترنت باید وای فای تلویزیون روشن باشد و نام دیوایس در لیست مشاهده کنید . پسورد را وارد کنید و دستکاه به صورت خودکار آی پی میگیرد و متصل میشوید به مودم یا هر نوع دیواسی دیگر

 2- فیلتر شکن را غیر فعال کنید و فیلتر شکن فعال نباشد .

 3- مرورگر خود را از روی تلویزیون باز کنید و به عنوان مثال گوگل را تایپ کنید . اگر سایت گوگل باز کرد تلویزیون شما به اینترنت متصل شده .

 4- خطای اتصال داشتید و متصل نشدید به اینترنت در بعضی موارد باید تلویزیون نرم افزاری آپدیت شود 

اگر مشکل داشتید به یک فرد متخصص تماس بگیرید و شما را راهنمایی کند و بیشتر از این در قسمت های مختلف دستگاه تغییراتی را اعمال نکنید .

 

 

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در شیراز

 

اگر به دنبال تعمیرات مجاز تلویزیون پاناسونیک در شیراز هستید این مرکز تعمیرات تمامی مدل های تلویزیون پاناسونیک را با داشتن تجربه چندین ساله و دارا بودن افراد متخصص در زمینه رفع عیب و انواع خرابی های مختلف تلویزیون پاناسونیک انتخاب نمایید. 

 

چرا کنترل تلویزیون پاناسونیم کار نمیکند ؟ 

دلایل مختلفی میتواند داشته باشد کنترل تلویزیون پاناسونیک کار نکند در ابتدا باتری را تعویض در غیر اینصورت به چندین مورد میتوان اشاره کرد . 

کنترل تلویزیون پاناسونیک به دلیل ضربه کنترل معیوب میشود و چند کلید یا کاملا کار نمیکند در این شرایط بهترین گزینه تعویض کنترل می باشد . 

دلیل دیگر خرابی کنترل چند کلید آن کار نمیکند یا دکمه روشن یا خاموش کار نمیکند . در این شرایط باید کنترل را تعمیرکار باز کند و سرویس کامل انجام شود . اگر سرویس انجام شد و همچنان ایراد پا برجا بود کنترل تعویض شود .

در بعضی موارد مشکل از سنسور چشمی تلویزیون پاناسونیم می باشد که عملکرد را اعمال نمیکند و کنترل کار نمیکند که در همچین شرایط باید توسط تعمیرکار متخصص دستگاه بررسی شود . 

 

تلویزیون پاناسونیک پرش تصویر دارد ؟

یکی دیگر از خرابی های تلویزیون پاناسونیک در مدل های مختلف خرابی و یا ایراد پرش تصویر دارد و یا اینکه تصویر 2 تکه شده . در این حالت امکان خرابی در پنل تلویزیون یا همان صفحه نمایش می باشد که دلایل مختلفی باعث این مشکل می باشد یکی از این موارد خرابی فلت پنل تلویزیون و برد آدرس می باشد . البته در ابتدا عرض کنم که تلویزیون ضربه و یا شکستگی نداشته باشد چونکه شکستگی پنل هم باعث 2 تکه شده تلویزیون میشود . 

خرابی فلت پنل باید توسط تعمیرکار و توسط دستگاه مخصوص باندینگ انجام شود تا مشکل برطرف شود . 

 صدای تلویزیون پاناسونیک خش دارد 

 آیا تلویزیون پاناسونیک شما زمانی که صدای باند ها را بیشتر میکنید خروجی به صورت خش دار و یا واضح به گوش نمیرسد . این ایراد به طور قطع خرابی باند و یا اسپیکرهای داخلی تلویزیون هست که باید بر اساس مدل تلویزیون باندها را تعویض کنید تا مشکل برطرف شود . 

آیا تلویزیون پاناسونیک شما وضوح تصویر روز اول را ندارد ؟

در اغلب تلویزیون های مختلف پاناسونیک در بازار پس از چند سال کار کرد مداوم مشترهای شاکی از این مورد هستند که تلویزیون کیفیت تصویر روز اول را ندارد و بیشتر رنگ های تصویر تلویزیون کم رنگ تر شده دلیل این ایراد میتواند به موارد زیر اشاره کرد . 

خرابی کابل اتصال حتما در مرحله اول کابل های AVI , HDMI  را تعویض کنید 

درمرحله بعد در تنظیمات دستگاه در بخش تصویر گزینه ای وجود دارد با عنوان Reset  تنظیمات تصویر را به حالت اولیه بر میگرداند تا اینکه اگر تنظیمات رنگ تلویزیون دستکاری شده باشد بازگشت به اولیه زده شود . 

مرحله آخر اگر موارد فوق را انجام دادید و وضوح تصویر همچنان پا بر جا بود احتمالا خرابی برد بکلایت می باشد که حتما توسط تعمیرکار تلویزیون پاناسونیک در شیراز دستگاه باز شود تا مشکل برطرف شود . 

آدرس دفتر مرکزی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در شیراز  : 

شیراز - ملاصدرا - کوچه 7 - ساختمان صبا - طبقه 2 - واحد 5 

09171159489 - 09369460081 - 07132344147 

 

 

 

پل های ارتباطی با ما

 راههای متفاوت برای تماس با ما :

شماره تماس : 0081 946 0936 - 07132344147 - 09171159489
ارسال تیکت از طریق منوی پشتیبانی 

هدف ما جلب رضایت شماست.

نماد اعتماد الکترونیکی