•  تلفن ثابت : 

 •   071-32344147

 •  Info@Fara-group.ir

 •   0917-115-9489

تعمیر تلویزیون در شیراز ,تعمیرات تلویزیون ال ای دی - ال سی دی LCD - LED  شیراز 

تعمیرات تلویزیون در شیراز , تعمیر تلویزیون شیراز , تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون در مرکز مجاز تعمیرات ال سی دی و ال ای دی تلویزیون در شیراز . این مرکز با داشتن تجربه و تخصص در زمینه انواع خرابی های تلویزیون که شامل : 

1- مشکل بهم ریختگی صفحه نمایش تلویزیون و ال سی دی : 

یکی از رایج ترین مشکلاتی که در تلویزیون های ال سی دی به وجود می آید ایراد رنگ تصویر است. این ایراد به شکل های مختلفی دیده می شود؛ مثل پخش شدن رنگ در صفحه نمایش به وجود آمدن خطوط افقی یا عمودی در ال سی دی و تلویزیون، به هم ریختگی رنگ، از بین رفتن یکی از رنگ های اصلی تصویر (رنگ های اصلی: قرمز،آبی،سبز) و یا به هر شکلی که کیفیت نمایش تصویر از بین برود.

رفع این اشکال قدری پیچیده است و ممکن است بخاطر ایراد بک لایت ها، منبع تغذیه، برد اصلی، برد اینورتور و یا برد کنترلر باشد. در صورت هرگرنه خرابی میتوانید با شماره تماس : 09171159489 - 09369460081- 07132344147 تماس حاصل فرمایید ... 


تعمیر تلویزیون شیراز


 2- تعمیرات تلویزیون ال سی دی - ال ای دی تصویر ندارد اما صدا دارد  : 

از جمله ایرادات متداول تلویزیون های ال سی دی - ال ای دی شامل برندهای LG ال جی - سامسونگ Samsung , سونی Sony و تعمیر تلویزیون توشیبا Toshiba مدل های دیگر این ایراد شایع می باشد و دلایل مختلفی باعث این اتفاق برای تلویزیون ال سی دی و ال ای دی پیش می آورد . روش صحیح استفاده از تلویزیون بسیار تاثیر دارد در خرابی دستگاه . 

این ایراد اغلب خرابی برد بک لایت تلویزیون ال سی دی ال دی را شامل میشود که میتوانید با مراجعه حضوری به شرکت جهت رفع عیب اقدام نمایید . 

ملاصدرا - کوچه 7 - ساختمان صبا - طبقه 2 - واحد 5 - گروه مهندسی فارا - 09171159489 - 09369460081 


3- خاموش شدن ناگهانی تلویزیون و ال سی دی ال ای دی : 

این ایراد در تلویزیون های مختلف شیوع زیادی دارد که دلیل آن اغلب نوسانات برق و خرابی برد Main  یا پاور می باشد . که باید بررسی شود . که معمولا با تعمیر و یا تعویض برد قابل رفع می باشد.

4- تلویزیون ال سی دی ال ای دی خاموش و روشن میشود . ریست میشود : 

تلویزیون ال سی دی و ال ای دی Lcd - Led  در بیشتر موارد از لحاظ خاموش و روشن شدن و یا ریست شدن ال سی دی اغلب در دستگاههای سامسونگ مشاهده میشود که مشکل از برد مین Main  دستگاه می باشد که قابل تعمیر هستند .

5- تلویزیون و ال سی دی - ال ای دی روی چراغ چشمک زن هست : 
اغلب چراغ چشمک زن 3 چشمک - 5 چشمک و 6 چشمک و یا چراغ  روشن ثابت میباشد . این موارد در اغلب تلویزیون های سامسونگ - سونی - تلویزیون ال جی  و ... مشاهده میشود و از جمله دستگاههای پلاسما که قابل تعمیر و تعویض هستند . در بعضی دستگاهها تعداد چراغ چشمک زن نشان دهنده عیب در قسمت های مختلف می باشد. برد بک لایت - برد مین و ... که برررسی میشود و دلیل و عیب دستگاه را به مشتری اعلام میکنیم . 
 
 
 • مشکل در نمایش رنگ تصاویر ( پخش شدن و پراکندگی رنگ ، ایجاد خطوط افقی یا عمودی در صفحه نمایش )

 • شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و فشار به هنگام تمیز کردن ( در این صورت لازم است که پنل شکسته شده با یک پنل سالم تعویض گردد) به دلیل بالا بودن قیمت پنل در بیشتر موارد تعویض ال سی دی یا ال ای دی مقرون به صرفه نیست .

 • نداشتن تصویر صدار دارد  (خرابی بک لایت یا برد مین )

 • نداشتن صدا ( دستگاه تصاویر را نمایش می دهد ولی صدا ندارد، نقص در برد مین )

 • نداشتن صدا و تصویر ( نقص در مین برد تلویزیون LCD یا LED )

 • قطع و وصل شدن تصویر پس از مدت زمان طولانی استفاده از دستگاه

 • چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد ( نقص در برد پاور)

 • خاموش و روشن شدن خودکار و ناگهانی ( نقص در برد مین )

 • کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی (برد بک لایت )

 • تلویزیون دیر روشن می شود یا روشن نمی شود ( نقص در برد تغذیه یا پاور )

معرفی بهترین برندهای تلویزیون 

رزولوشن انواع تلویزیون 

راهنمای خرید تلویزیون

روش آپدیت تلویزیون های ال جی 

خرید کنترل تلویزیون انواع مدل کنترل تلویزیون   

خرید پایه دیواری تلویزیون 

تعمیرات تلویزیون در منزل شیراز

خرابی های انواع برد تیکان تلویزیون سونی 

 روش تشخیص تلویزیون های اصلی از غیر اصلی ال جی

 روش آپدیت تلویزیون توشیبا 

طول عمر تلویزیون ها به طور میانگین چقدر می باشد ؟

تعمیرات تلویزیون در منزل شیراز
 
 

Service-Tv-Bسرویس تلویزیون

با سرویس دوره ای طول عمر تلویزیون خود را بیشتر کنید

مرکز تخصصی تعمیر و سرویس تعمیرات تلویزیون  از استاندارهایی برخوردار می باشد یک وجه تمایز این مرکز نسبت به سایر مراکز تعمیر تلویزیون سرویس کامل دستگاه است . تلویزیون باید چند سال یکبار سرویس کامل انجام شود تا طول عمر قطعات بیشتر شود و از ضررهای احتمالی بر اثر گرد و خاک و خرابی های برد پیشگیری شود . مرکز تعمیرات تلویزیون در شیراز بعد از تعمیر تمامی قطعات و بردهای دستگاه به همراه پنل یا صفحه تلویزیون را با مواد مخصوص با رضایت مشتری سرویس انجام می پذیرد . 

 


جهت هماهنگی و ارسال دستگاه میتوانید به آدرس و شماره تماس تعمیرات تلویزیون و ال سی دی - ال ای دی شیراز به آدرس : شیراز - ملاصدرا - کوچه 7 - ساختمان صبا - طبقه 2 - واحد 5 

شماره تماس ها : 09171159489 - 09369460081 - 07132344147تعمیر تلویزیون شیراز     تعمیر تلویزیون شیراز    تعمیر تلویزیون شیراز    


تعمیر تلویزیون شیراز ,تعمیرات ال ای دی شیراز  تعمیر تلویزیون شیراز ,تعمیرات ال ای دی شیراز     تعمیر تلویزیون شیرازتعمیر تلویزیون شیراز ,تعمیرات ال ای دی شیراز      
 
 
 
Repair-Tv-Shiraz

پل های ارتباطی با ما

 راههای متفاوت برای تماس با ما :

شماره تماس : 0081 946 0936 - 07132344147 - 09171159489
ارسال تیکت از طریق منوی پشتیبانی 

هدف ما جلب رضایت شماست.

نماد اعتماد الکترونیکی