•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

 

آموزش برداشتن پسورد هارد وسترن : 

یکی از عناصر و در عین حال مهمترین عنصر سخت افزاری در کامپیوتر و لپتاپ بعد از ارزشمندی دیتا هارددیسک میباشد . هارددیسک قطعه ای سخت افزاری به منظور ذخیره سازی اطلاعات مورد استفاده قرار میگیرد

در نیمه دوم دهه ۹۰ هارددرایوهایی با ظرفیت ۱گیگا بایت و حتی بیشتر به بازار آمد با توجه به رشد روز افزون استفاده از کامپیوتر و لپتاپ در مشاغل گوناگون هاردهایی با ظرفیت کم مصارف مناسبی برای شرکت ها و اشخاص جهت نگهداری دیتا نبود لذا کاربران برای نگهداری دیتای مهم نیاز به هاردهایی با ظرفیت بالاتر بود . در این میان با توجه به مزایای هارددیسک های اکسترنال ( بی نیاز به منبع تغذیه مجزا) نسبت به هارددیسک های اینترنال که جهت استفاده در لپتاپ و کامپیوتر بود روی آوردند .

در این میان شرکت وسترن دیجیتال (Western Digital ) که نام WD را به عنوان نشان تجاری روی محصولات خود درج میکند در آوریل ۱۹۷۰ توسط شخصی به نام آلوین فیلیپس تاسیس شد.

دفتر شرکت خود را در کالیفرنیا واقع کرد. تولیدات آنها در ابتدا شامل تجهیزات تست ، سخت بود اما به مرور زمان ، نیاز به ذخیره سازی در حجم بالا روی به تولید در زمینه هارد آورد.

در حال حاضر وسترن هارد ۶ترابایت جدید خود را که در رنگ های سبز (دوستدار محیط زیست) و در رنگهای قرمز (منساب برای شرکت ها) با سرعت بالاتر تولید میکند.

اما در بعضی موارد نیاز به گذاشتن پسورد برای عدم دسترسی به دیتا روی هاردهای وسترن نیاز میباشد که در پایین نرم افزار WD Smartware که مخصوص هاردهای وسترن می باشد و شرکت وسترن به دلیل اهمیت بالای کد گذاری روی هارد حدود ۹۰۰۰ یورو پاداش برای کسی که بتواند پسورد هاردهایی که با نرم افزار WD Smartware کدگذاری شده است را کرک کند گذاشته است .

برای  آموزش برداشتن پسورد هارد وسترن  در زیر نرم افزار WD Smartware را به شما معرفی می کنیم که میتوانید از این سایت دانلود کرده و پسورد خود را تعویض و یا به کل بردارید .

دانلود از سرور وسترن

 جهت مشاور تماس بگیرید : 09171159489 - 09369460081 

پل های ارتباطی با ما

 راههای متفاوت برای تماس با ما :

شماره تماس : 0081 946 0936 - 07132344147 - 09171159489
ارسال تیکت از طریق منوی پشتیبانی 

هدف ما جلب رضایت شماست.

نماد اعتماد الکترونیکی