•  تلفن ثابت : 

  •   071-32344147

  •  Info@Fara-group.ir

  •   0917-115-9489

سرویس لپ تاپ در شیراز

سرویس لپ تاپ در شیراز سرویس  لپ تاپ در شیراز | سرویس دستگاه به 2 بخش تقسیم میشود : 

 

Darkhast-Tamir-TV  وات ساپ تعمیر تلویزیون شیراز
 

1- سرویس و نگهداری از لپ تاپ در شیراز:

که مربوط به کاربر می باشد که میتوانند روزانه و یا دوره ای با استفاده از مواد مخصوص جهت تمیز کردن دستگاه خود اقدام نمایند . که تمیز کردن ظاهری کیبورد لپ تاپ - تمیز کردن صفحه نمایش و قاب دستگاه می باشد . که بیشتر افراد میتوانند این کار را در منزل انجام دهند.

( برای تمیز کردن صفحه نمایش فقط از دستمال نرم نمدار استفاده کنید طوری که رطوبت وارد درزها وقطعات داخلی دستگاه نشود.)


2- سرویس کردن لپ تاپ توسط کارشناس و متخصص مرتبط که می بایست تمامی قسمتهای دستگاه را باز کرده به قسمت برد اصلی دستگاه که تمامی قطعات اصلی روی آن قرار دارد و تک تک از قسمت فن و هدسینگ - پدهای استفاده شده بر روی چیپ و آی سی ها را تعویض کرده و همچنین خمیر سیلیکون قبلی که بر اثر گرمای زیاد دستگاه و کارکرد دستگاه خشک شده تمیز کرده و دوباره خمیر سیلیکون تازه گذاشته شود . 

حتما باید لپ تاپ توسط متخصص و تعمیرکار مجرب انجام شود و درصورت عدم آگاهی به دانش لازم جهت تعمیر و سرویس لپ تاپ ، خسارت های زیادی به لپ تاپ شما  وارد خواهد شد. جهت تعیین وقت و سرویس دستگاه میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید : آدرس تعمیرات لپ تاپ و  سرویس لپ تاپ در شیراز : خیابـان ملاصـدرا - کوچـه 7 - ساختمان صبـا - طبقـه 2 - واحـد 5  

از جمله فواید سرویس لپ تاپ در شیراز:

خیلی از کاربرانی که به ما مراجعه کردن مشکل کندی سرعت و داغ کردن بیش از اندازه دستگاه و لپ تاپ خود داشته اند . که میبایست لپ تاپ خود را جهت سرویس به کارشناس مربوطه جهت رفع عیب تحویل دهند. 

طبق بررسی های صورت گرفته هر لپ تاپ می بایست به صورت دوره ای در هر 6 ماه جهت سرویس لپ تاپ به واحد تعمیرگاهی مجاز  جهت 1- سرویس فن 2- بازبینی هیت سینک 3- تعویض پد گرافیک 4- تعویض خمیر سیلیکون CPU ارجاع داده شود , که با انجام این عمل  از خرابی چیپ گرافیک لپ تاپ و همچنین کندی لپ تاپ جلوگیری خواهد شد.

شاید این سوال به وجود آید که به چه علت سرویس لپ تاپ مرتبط به کندی دستگاه و خرابی چیپ گرافیک می باشد , 

شایان ذکر می باشد که با وجود میزان تازگی در پد گرافیک و خمیر سیلیکون که باعث انتقال حرارت از CPU و چیپ گرافیک به هیت سینک می شود با به اتمام رسیدن زمان دوره ای 6 ماه در لپ تاپ و تولید حرارت های پی در پی در لپ تاپ توسط CPU و چیپ گرافیک این تازگی از بین رفته و این دو ( پد گرافیک و خمیر سیلیکون ) خشک شده و باعث  عدم انتقال حرارت CPU و چیپ لپ تاپ شده که این اتفاق باعث فاصله گرفتن پایه های چیپ گرافیک از روی مادربد شده و باعث خرابی در صفحه نمایش شده که حالات مختلفی اعم برهم ریختگی تصویر - راه راه شدن تصویر - رنگی شدن تصویر و یا از بین رفتن تصویر می شود.

تصاویر زیر نمونه ای از کارهایی انجام شده روی دستگاه مشتریان عزیز بوده که سرویس و تحویل داده شده : توسط گروه مهندسی فارا 

 

از جمله دستگاههای که  این مرکز جهت سرویس لپ تاپ  کامل انجام میدهد شامل : 

سرویس لپ تاپ دل در شیراز 

سرویس لپ تاپ سونی در شیراز 

سرویس لپ تاپ ایسوس در شیراز 

سرویس لپ تاپ ایسر در شیراز 

سرویس لپ تاپ توشیبا در شیراز 

سرویس لپ تاپ اچ پی در شیراز 

سرویس لپ تاپ سامسونگ در شیراز 

 

اشاره کرد . 

سرویس لپ تاپ              

سرویس لپ تاپ شیراز , تعمیر لپ تاپ شیراز , سرویس لپ تاپ دل شیراز , سرویس لپ تاپ ایسوس شیراز , سرویس لپ تاپ سونی در شیراز ,سرویس لپ تاپ توشیبا در شیراز , سرویس لپ تاپ لنوو در شیراز , سرویس لپ تاپ دل شیراز, سرویس لپ تاپ ایسوس شیراز , سرویس لپ تاپ ایسر شیراز , سرویس لپ تاپ در شیراز

 

 

Tamir-Tv-Lg-Shiraz   Tamir-Tv-Samsung-Shiraz

 

Tamir-Tv-Sony-Shiraz

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.

پل های ارتباطی با ما

 راههای متفاوت برای تماس با ما :

شماره تماس : 0081 946 0936 - 07132344147 - 09171159489
ارسال تیکت از طریق منوی پشتیبانی 

هدف ما جلب رضایت شماست.

نماد اعتماد الکترونیکی